Hakkımızda

Hakkımızda

Bayisi olduğumuz İstanbul Ataşehir’de hizmetlerine devam etmekte olan Masterchip, Chip Tuning, DPF (Dizel Partikül Filtresi) sorunu çözümleri, EGR sorunu çözümleri, AdBlue yakıt katkısı iptali, hız limitörü iptali, genel arıza tespiti ve çözümleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.
Kurucuları sektördeki faaliyetlerine 2004 yılında başlamış ve hizmet yelpazelerini genişleterek araç modifiyesi ve araç kişiselleştirmede uzman ekipleri ile beraber başarılarını günümüze kadar sürdürmüştür. 2007 yılında araç yazılımı konusunda dünya markası olan “Dimsport” u Türkiye’de aranan bir marka haline getirmişlerdir.
Ana merkezimiz ile koordineli bir şekilde çalışarak, çözüme en hızlı şekilde ulaşmaktayız.
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Misyon

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Vizyon

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Dürüstlük

Tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ilişkilerde de dürüstlükle hareket ederiz.

Gizlilik

Gizli ve özel bilgiler; rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları, özlük haklarına ait bilgileri üçüncü şahıslarla akdedilen “gizlilik anlaşmaları” çerçevesindeki bilgileri kapsar. Şirket çalışanları olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir, şirketin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, sadece şirketin amaçları doğrultusunda kullanır; belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız. Şirketimize ve çalıştığımız firmalara ait her türlü gizli bilginin içeriden sızdırılması suretiyle, herhangi bir ticari menfaat elde edilmesini kesinlikle kabul etmeyiz.
Masterchip’i risk altında bırakabilecek karmaşık durumlarla karşılaştığımızda, öncelikle idari danışma prosedürlerini izleyerek hareket ve davranışlarda bulunuruz.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik, güven ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
Designed By: Zet Yazılım